Hubnutí: Zelená káva snižuje kila, stačí jedna tabletka

(PR) O zelené kávě jste už určitě slyšela. Stejně jako stále více populárním zeleným potravinám jí jsou připisovány až zázračné účinky. Antioxidanty, které zelená káva obsahuje, naše tělo v současné době více než potřebuje. A co víc. Pomáhají při hubnutí.

Ze všech stran na nás působí stres, znečištěné prostředí, svoji roli sehrávají i nekvalitní potraviny. Pro zachování zdraví jsou důležité antioxidanty, které působí proti všem negativním vlivům. V současné době jsou výtažky ze zelené kávy úspěšně používány při hubnutí.

Jak hubnout se zelenou kávou?

Zelená káva (green coffee) je stále oblíbenějším doplňkem stravy. Ve svých zrnech obsahuje celé skupiny aktivních a prospěšných složek, které skvěle působí na naše tělo. Pojďme se ale zaměřit především na hubnutí, protože jsou to právě nadbytečná kila, které trápí moderní populaci.

V současné době vstupuje na trh nový doplněk stravy Naturvita Zelená káva, který navazuje na filosofii zdravého životního stylu, jenž Naturvita dlouhodobě propaguje. Jedná se kapsle na bázi výtažku ze zrn zelené kávy, které jsou cenově dostupné.

Ty obsahují kyselinu chlorogenovou (CGA), která je jednak velmi silným antioxidantem, jednak velmi příznivě ovlivňuje metabolismus cukrů a našemu tělu tak poskytuje dodatečný zdroj energie, jenž by se jinak ukládal ve formě tuku. (A pochopitelně na místech, kde to nejméně potřebujeme).

Jak to tedy funguje?

  • Doplněk stravy Naturvita Zelená káva úspěšně působí na metabolismus a zabraňuje ukládání tuků.
  • Společně s vhodným jídelníčkem a pohybem tak vede k hubnutí a pomáhá efektivně snižovat hmotnost.
  • Pro doplnění antioxidantů stačí jedna tabletka Zelené kávy denně.

O kapslích s výtažkem ze zelené kávy

Kapsle Zelená káva jsou perfektní pro všechny, kteří chtějí doplnit denní dávku antioxidantů. Zároveň napomáhají hubnutí, takže je ocení všichni, kdo se snaží optimalizovat svoji hmotnost. Jedná se o výrobek společnosti Naturvita a. s. Veselá, která se rozsahem svého sortimentu řadí k významným producentům potravních doplňků v České republice. Dodejme, že při vývoji nových výrobků společnost zohledňuje nejnovější poznatky v oblasti zdravé výživy a spolupracuje se specializovanými zdravotnickými pracovišti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.