Halenky jsou šmrncovní a letos se nosí!

Jsou kousky oblečení, které tvoří základ šatníku. Mezi ně bezpochyby patří halenky. Letošní kolekce módních značek nabízejí nejen nesmrtelnou klasiku – bílou košili, ale také košile rozmanitých barev, střihů a vzorů. A kombinovat je můžete třeba i s teniskami!

Halenky zůstávají často nepovšimnutým módním prvkem na úkor topů a triček. Přitom jen díky zajímavé, dobře zvolené halence, můžete povznést svůj outfit na nadčasový model, aniž byste museli využít šperky nebo jiné doplňky.

V aktuální kolekci převažují volnější střihy v rozličných provedeních – výstřihy do V, kulaté i lodičkové, límečky, dlouhý i tříčtvrteční rukáv, halenky v celku i na zapínání. Stále oblíbené jsou polotransparentní vzdušné materiály, dominuje viskóza, hedvábí a směs bavlny s polyesterem.

Barevná škála halenek je velice různorodá – od černo-bílé klasiky po celé barevné spektrum. Oživte svůj šatník výraznou zelenou, královsky modrou, módní vínovou nebo pastelovými barvami. Aktuální jsou květinové nebo abstraktní vzory, krajkové detaily a kamínkové aplikace.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.