Chcete mít krásný obličej?

Přinášíme několik tipů, jak na to.

Malá pružnost kůže?

Pokud chcete mít krásný a zdravý obličej, musíte mu věnovat náležitou péči, což není jednoduché. Pleť na obličeji si totiž často dělá, co chce. Starší lidé například v zrcadle pozorují, jak se jim postupně dělají vrásky na obličeji a jejich kůže ztrácí pružnost a pevnost.

Hnisající pupínky na obličeji

Mladí lidé sice stárnutí kůže řešit nemusejí. Avšak na druhou stranu ani oni to nemají lehké. Většina z nich zase bojuje s akné na obličeji s cílem zbavit se ho jednou provždy. Jak tento nerovný boj s otravnými a nevzhlednými pupínky na obličeji vyhrát?

Zdravá pleť bez akné

Když se vám objeví akné na obličeji, hyzdí hnisající pupínky vaši tvář, ať děláte, co děláte. Většinou tak musíte čekat, až zase samy od sebe zmizí. V současné době však naštěstí existují speciální aplikace na odstranění akné, které vaši pokožku zklidní, a zahnisaný pupínek se již dále nerozvine a zmizí. Tyto aplikace jsou kombinací tzv. HA gelu, nano membrány (náplasti) a zneviditelňujícího výživného krému.

akne

Náplast na akné

Postup této aplikace je následující.

  1. Na čistou pokožku nejdříve nanesete HA gel, který předejde jizvám z akné.
  2. Postižené místo poté přelepíte nano membránou
  3. Následně ji natřete výživným krémem, který nano náplast dokonale zneviditelní.

Na obličeji pak skutečně nemáte vidět ani náplast, ani akné. Aplikaci takto necháte působit přes den či noc a pak ji lehce strhnete. Celkově tato moderní metoda přispívá k výraznému urychlení průběhu hojení akné na obličeji a zabraňuje vzniku jizev.

Jak oddálit stárnutí obličeje?

Pokud jde o projevy stárnutí kůže na obličeji, ty nastávají zhruba kolem 35. roku života, kdy elasticita pleti začne klesat. Povolená kůže na obličeji nejčastěji bývá v oblasti tváří nebo na krku v oblasti podbradku. Jestliže jsou tyto známky stárnutí kůže již značně viditelné, účinným, vhodným a velmi oblíbeným řešením je plastická operace obličeje.

Plastická operace obličeje

Plastické kliniky provádějí operace obličeje jak v celkovém znecitlivění, tak i pouze v lokálním. Délka plastické operace obličeje přitom trvá pouze 1,5 ­– 2,5 hodiny. Pacient po ní na plastické klinice zůstává alespoň do druhé dne, kdy je proveden první převaz. Následně může být propuštěn do domácí péče.

Úprava obličeje na fotografii

Pokud akné či vrásky jsou již zachycené na digitálních fotografiích, lze je dnes jednoduše zneviditelnit programy typu Photoshop. Princip retuše fotografií se využívá v tiskových i digitálních mediích, na úpravy fotek do fotoalba, na úpravy plakátů a všude kde se pracuje s obrazem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.