Bezva nápad: Dámské trička s vtipným potiskem

Život nemá a nesmí být nuda. Chmurů, strachů, obav a slz je kolem nás vždycky dost. Co je takhle zahnat dámským tričkem s vtipným potiskem?

Tričko a džíny – to je oblíbené oblečení současných dnů. Je ale taky pravdou, že vybrat si tričko, které vám opravdu sedne a vyjádří vaše pocity a nálady, není vůbec jednoduché. Proto jsou stále oblíbenější vtipná trička s postikem a mikiny s potiskem.

Ať už jste geek nebo jedete v trochu jiném životním stylu, na webu Geekshirts si vyberete. Triček, barev, potisků a možností je tady totiž nepřeberné množství. Nebojte se přitom odvázat.

Vtipná trička vám dodají seběvědomí

Pravdou je, že většina z nás, ženských, není spokojená s postavou. Jenže co naděláte, když vám byla nadělena malá prsa a větší zadek? Smířit se s tím pomůže dámské tričko, které tuhle situace vtipně komentuje: Who needs big tits. When you have an ass like this. Jen pro pořádek překlad – kdo potřebuje velká prsa, když má takový zadek! A konec konců, není to vlastně pravda?

Kromě postavy trápí ženy i věk. Takže proč to nezměnit ve výhodu – narozena v osmdesátých letech. To byla přece krásná doba! Když si obléknete vtipné tričko, které jasně říká: Made in the 80’s, bude to prostě pecka!

Jestli nejste zrovna holčička a růžová barva i roztomilé obrázky ve vás vyvolávají zlost, ventilujte ji vtipně s tričkem, kde zamračená karikatura Hello Kitty hovoří zcela jasně. Takže HellNo Kitty, ta růžová kočička prostě není váš styl!

Super ceny za víc triček

Ať už vyberete tričko pro sebe nebo pánské tričko s potiskem pro svého přítele, využijte některé z pravidelných akcí, které na Geekshirts pořádají. Slevy můžete získat třeba při objednávce 1+1, 2+2, 3+3 i 5+5. Vedle toho se objevují i jednorázové slevy až 50 procent na mikiny a trička. Když k tomu připočítáte rychlé dodání po celé ČR, není co řešit.

 

One thought on “Bezva nápad: Dámské trička s vtipným potiskem

  1. Těmihle vtipnými tričky pravidelně oživuji svůj šatník, jsou super a člověk se i zasměje. Cenově jsou dobře dostupné, poměr kvalita cena taky dobrý. A akce 1+1 a podobně mě akorát nutí, nakupovat čím dál víc. 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.