20 nejlepších smoothie receptů!

S nastupujícím podzimem se o nás zase budou pokoušet různá nachlazení a chřipky. Nastartujte proto každý den s jedním výborným smoothie. Nevíte, jak si je připravit, aby byly zdravé a chutné? Vyzkoušejte 20 úžasných receptů, které vám zachutnají.

unspecified-4.png

Smoothie je rozmixované a koncentrované zdraví. Říká se, že jeden nápoj denně stačí k posílení imunity a pevnému zdraví. Zeleninové a ovocné smoothie vám dodají energii na celý den, zlepší vaši náladu i kondici. Není divu, že smoothie si zamilovali lidé po celém světe.

Jak se připravuje smoothie?

Smoothie je nápoj, který se připravuje z ovoce nebo zeleniny. Můžete si přidat i mléko nebo jogurt a vymyslet si tak vlastní kombinace. Suroviny se mixují, a to je hlavní důvod oproti klasickým džusům. Při přípravě smoothie se používají celé plody ovoce, takže jsou zužitkovány kompletně. Jsou to přitom většinou slupky, kde je nejvíce minerálů a vitamínů. Výhodou je, že smoothie jsou lehce stravitelné a tělo dokáže látky také mnohem lépe využít.

Stáhněte si e-book 20 nejlepších smoothie receptů!

Začít den se smoothie

Nejlepší pochopitelně je připravit si smoothie doma z čerstvých surovin. Můžete ho sice koupit v obchodě, ale není nad čerstvý a svěží nápoj, který jste si právě umixovali. Je skvělé, pokud se smoothie můžete začít den! Dodá vám energii, pokud se chystáte vyběhnout nebo vás prostě čeká náročný den plný schůzek a jednání.

Nejlepší smoothie recepty

Jestli jste zatím nevyzkoušeli smoothie, jděte do toho. Tenhle nápoj je vhodný, pokud se chystáte na pročišťující kúru, chcete posílit obranyschopnost organismu, zlepšit svoji psychickou a fyzickou kondici. Možná prostě nevíte jak začít?

Právě pro vás je připravena kniha 20 nejlepších smoothie receptů, kterou si můžete nyní stáhnout! Je naprosto úžasná v tom, že zde najdete nejen recepty na smoothie, ale vždy i informace o surovinách, stejně jako jejich účincích. Můžete si proto vždy vybrat smoothie, který aktuálně potřebujete nejvíc!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.