Jak předáváte radost vy?

esprit_this_is_esprit_kampan_34

„Jak předáváte světu radost?“ Odpověď na tuto otázku je ústředním tématem pro nadcházející podzimní kampaň „This is Esprit“. Inspirujte se pozitivním přístupem.

Štěstí je povzbuzující, zvyšuje vaši sebedůvěru a lépe i vypadáte. Pokud jste šťastní, vyzařujete radost. Jsou to malé věci v životě, které nás dělají šťastnými: úsměv od neznámého člověka ve vlaku, objetí od přítele nebo laskavá slova od kolegy. Aktuální kampaň „This is Esprit“ je celá o štěstí a čisté radosti ze žití. Každý den. Kdekoliv. Nezáleží na tom, odkud pocházíte, jakou práci máte nebo jakého jste vyznání. Vše, na čem záleží, je váš pozitivní přístup a vaše nadšení pro život. Smát se. Tančit. Cítit se volný. A co je nejdůležitější, nebrat život příliš vážně.

esprit_this_is_esprit_kampan_36

Vyslanci kampaně nám ukazují, jak vytěžit z mála maximum

Modelka a aktivistka v oblasti klimatu, Chloe Norgaard, přináší barvy do šedých městských džunglí výsadbou květin do prasklin chodníků a zdí. Erin Eliopulos začala se svou sestrou bojovat proti šikaně kampaní nazvanou „Diversity101“ poté, co byla ve škole šikanována pro barvu pleti a kudrnaté vlasy. Lono Brazil, producent a DJ z New Yorku, který tvoří hudbu s cílem spojovat lidi. Scénograf, milovník vintage a fanoušek recyklování, Francouz Felix Gesnouin se zaměřuje na recyklaci a obnovování starých nebo rozbitých předmětů a vytváří tak nové užitečné věci pro každodenní život. Každá postava v kampani má jiný přístup, ale stejný cíl: dělat lidi šťastnými! Jako Esprit.

 

esprit_this_is_esprit_kampan_67

V čem se cítíš nejpohodlněji?

Kolekce „This is Esprit“ má odpověď: vsaďte na klíčové kousky šatníku, které jsou nadčasové a dlouhodobě doplní váš šatník. Od klasického vlněného kabátu, který oblékněte ke kvalitním, perfektně střiženým džínům, přes příjemné pletené kousky či milovanou pruhovanou košili, až po kultovní trenčkot. Tento kousek v typické béžové barvě se v průběhu let osvědčil jako stylový upgrade k jakémukoli outfitu. S modrým rolákem představuje elegantní volbu do kanceláře, se šedou mikinou bude víkendovým favoritem. Jednoduché košile s dlouhým rukávem v podzimních přírodních tónech, džínová košile a bílá halenka doplňují Esprit výběr základních cool kousků. Tato sezóna nabízí různé odstíny hnědé od velbloudí po pískovou, vylepšenou červenými akcenty na trikách a svetrech. Střihy, barvy i materiály vám poskytnou dobrý pocit z vašich milovaných kousků.

Cílem podzimní Esprit kampaně je udržet v lidech pozitivní přístup k životu neobvyklým způsobem. A co dělá radost vám? Sdílejte svůj příběh s #Espritcommunity!

Přidejte svůj komentář.